cb1300.pl - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „cb1300.pl” zgadzasz się na poniższe warunki ogólne, oraz na warunki szczegółowe zwane dalej Regulaminem. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „cb1300.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić wymienione warunki informując Cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do Regulaminu. Korzystanie z witryny „cb1300.pl” po zmianach Regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Warunki ogólne
1. Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu.
2. Zgadzasz się, że administrator lub moderator forum „cb1300.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek.
3. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani administracja forum „cb1300.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Regulamin
Zapisy Regulaminu są dostępne na forum bez konieczności rejestracji. Rejestrując się, oświadczasz że zapoznałeś się uprzednio z Regulaminem.

Forum „cb1300.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

 
cron