Regulamin forum

Informacje i zasady forum

Regulamin forum

Postprzez lesor » 3 maja 2012, o 12:18

cb1300.pl to strona non-profit, poświęcona entuzjastom, posiadaczom i użytkownikom motocykla Honda CB1300.
Nie jest stowarzyszona ani oficjalnie uznana przez Honda Motor Co., ani jakiekolwiek jej przedstawicielstwo.

1. Warunkiem koniecznym do rejestracji na forum jest posiadanie działającego konta e-mail.

2. Każda forma ogłoszeń komercyjnych, a także podanie linków do stron komercyjnych oraz informacje o firmach albo instytucjach komercyjnych wymaga pozwolenia administratora które można uzyskać pod adresem forumadmin@cb1300.pl

3. Umieszczanie nazw reklamujących strony internetowe w nickach, podpisach i opisach bez wcześniejszego ustalenia z właścicielem domeny jest zabronione.

4. Na naszym forum obowiązują w większości zasady netykiety (http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta)

5. Do przestrzegania porządku na forum mogą być powoływane specjalne osoby tzw. moderatorzy. Porządku także pilnują administratorzy i inne osoby związane z forum.

6. Zachowania typu flamewar, rolling, spam, łańcuszki, flood będą bez ostrzeżenia "nagradzane" banicją.

7. Jeżeli zakładasz nowy wątek - jego temat (tytuł) powinien być krótki i adekwatny do treści wiadomości. Sprawdź uważnie czy zagadnienie nie zostało już poruszone na forum. W tym celu użyj funkcji 'szukaj'. Nie zaczynaj tego samego wątku na kilku podforach.

8. Pisz na temat - wątki, posty, komentarze i ogłoszenia powinny być umieszczane w odpowiednich dla nich miejscach (działach, forach tematycznych, tematach). Treści nie na temat mogą (ale nie muszą) być usuwane w całości lub w części bądź przenoszone w bardziej odpowiednie miejsce.

9. Zanim odpowiesz, zastanów się czy rzeczywiście masz coś do powiedzenia, a twoja odpowiedź wniesie coś nowego do tematu. Posty w stylu: "to samo co poprzednicy", "ja też", "racja" albo ":)" będą kasowane.

10. Nie pisz WIELKIMI LITERAMI. Wielkie litery oznaczają krzyk, a żadnych krzykaczy nam tu nie potrzeba.

11. Nie pisz popularnym w internecie slangiem. Użytkownicy nie szanujący języka polskiego muszą liczyć się z usuwaniem swoich postów.

12. Administratorzy i moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora.

13. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych użytkowników forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

14. Na poszczególnych podforach mogą obowiązywać dodatkowe zasady. Należy ich przestrzegać.

15. Grzeczność nie boli, a czasem pomaga, wyślij podsumowanie i podziękowania po rozwiązaniu problemu.

16. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwiaj listami prywatnymi.

17. Posty zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy, propagujące narkotyki, obrażające inne osoby, inne narodowości, religie, rasy ludzkie, zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, przyczyniające się do łamania praw autorskich, zawierające dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię, nielegalne oprogramowanie itp. będą kasowane bez dalszego informowania autora. Na forum cb1300.pl nie rozmawiamy o polityce ani o religii.

18. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści znajdujących sie na forum, a nie będących wypowiedziami własnymi, jest zabronione.

19. Konto nieaktywne w okresie minimum 4 miesięcy może zostać usunięte lub zablokowane przez Administratora Forum. W przypadku usunięcia konta (obojętnie z jakich przyczyn) Użytkownika forum Administrator nie ma obowiązku kasowania postów przez niego napisanych. Z założenia nie usuwamy kont użytkowników na życzenie.

20. Administratorzy ani właściciel serwera, na którym działa forum jako podmiot udostępniający serwis www.cb1300.pl, w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r. wraz z poz. zm.), nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów i komentarzy. Aby zgłosić naruszenie prawa, napisz do serwisu: forumadmin@cb1300.pl . Administratorzy ani właściciel serwera nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za opinie wygłaszane przez użytkowników ani za szkody powstałe w związku z błędną diagnozą lub nieprawidłowo przeprowadzoną naprawą.

21. Użytkownicy forum wyrażają zgodę na otrzymywanie powiadomień lub korespondencji seryjnej od Administratorów forum i właściciela serwera, na którym działa forum.
Avatar użytkownika
lesor
Wielki Mufti Kalifatu Brukselskiego
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 05:28
Lokalizacja: Warszawa Białołęka +/- 1250

Powrót do Regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron