CB 1300 od motocyklicznych

Tu możesz zapytać albo opisać motocykle znalezione w sieci.

Moderatorzy: docent, lesor

CB 1300 od motocyklicznych

Postprzez miras » 1 lip 2020, o 10:26

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cb- ... DbrRg.html?

Wczoraj oglądałem ten egzemplarz i wszystko ok poza kilkoma mankamentami i informacjami jakie zawarł sprzedający w ogłoszeniu , cytuję:
"- W fabrycznym lakierowaniu" - sprawdziłem moto profesjonalnym miernikiem lakieru i okazuje się że dolna półka lag ma duże rozbieżności od 200 do 600 mikronów i dziwnym przypadkiem też zostały zmienione klaksony , nie wiem o co chodzi sprzedawca twierdzi że to oryginał i to Honda coś zje......, poza tym wszystko ok rama,zbiornik po 120 mikronów w jednym miejscu na baku z prawej strony wlewu polerka do 90 mikronów . Klaksony wymienione już podrdzewiały i pólka podejrzewam że również z tego powodu była malowana
"- Opony w dobrym stanie"- totalny brak elementarnej wiedzy od firmy która handluje motocyklami, opony stare z 2009 i 2012 roku , znam przypadek o wystrzale 8 letniej opony przy większej prędkości na szczęście opanowanie kierowcy pozwoliło mu zachować życie. Co do wiedzy: wszyscy producenci opon nawet samochodowych zalecają wymianę co 5 lat ze względu na utratę elastyczności gumy ; ja osobiście w moim szerszeniu wymieniałem co 3 lata bo po tym okresie traciły przyczepność na zimnym- no ale może to tylko moje doświadczenia:)
Motocykl pochodzi z UK i licznik ma w milach.Kubki zegarów były prawdopodobnie również pomalowane , na obudowie licznika spore rysy przy kubku.Podnóżki też pomalowane- to akurat w niczym nie przeszkadza ; fajnie że ktoś to zrobił. Silnik pracuje równo, niestety nie miałem okazji nim jechać gdyż wpadłem go obejrzeć od razu po pracy i nie miałem całej gotówki aby móc wykonać jazdę testową.
Podsumowując:
Motocykl ładny ale nie za tą kasę .
Lubię dziewczyny ale z rudą jeszcze nikt nie wygrał =D
miras
Świeżutki Członek

Re: CB 1300 od motocyklicznych

Postprzez docent » 2 lip 2020, o 23:11

żeby cokolwiek powiedzieć po fotkach to by trza zdjęcia w dużej rozdzielczości, dziwna zębatka tylna ale może się mylę bo słaba fota w ogłoszeniu
ogólnie jak na angola to na zdjęciach wygląda super, cena ze dwa koła mniej i sam zacząłbym szczerzyć kły do foty :) choc mnie podoba się cb lesia :tancza :fjufju :hejka :zdrowko
docent
Modulator

Re: CB 1300 od motocyklicznych

Postprzez miras » 3 lip 2020, o 09:28

dokładnie tak 2 k niżej i byłoby dobrze , zegarki i gumki do wymiany na dzień dobry , nie wspomnę już o malowaniu całości ...... biało-czerwone są szybsze :) :) :) :) no ale cóż Pan sprzedawca stwierdził że wymiana zegarków to tylko cytuję "moje widzi mi sie" i łaskawie jest w stanie spuścić 200 zeta :lol: :lol:
miras
Świeżutki Członek

Powrót do Opinie o sprzedawanych CB1300